Gold Slim Göbek Bandı Ürün Görseli

Zayıflamak için yapılması gerekenler

Zayıflamak için yapılması gerekenler Zayıflamak için yapılması gerekenler  

Zayıflamak için ne yapmalıyım ? Sorusunu kilo problemi olan her insan kendine sormaktadır. Bunun en kolay tarifi günlük olarak aldığınız kalori miktarının yaktığınız dan daha az olması sonucun da kilo kaybı yaşayacaksınız ancak bu durum nasıl gerçekleşecek ?

Zayıflamak için ilk olarak yapmanız gereken  aldığınız kalorinin yaktığınız dan az olmasıdır. Örnek vermek gerekir ise metabolizma hızınız 1500 ise ve düzenli olarak egzersiz yapmıyorsanız yiyecekler den 1800 kalori almak vücudunuz da mevcut kilonuzu korumanızı sağlayacaktır.

Bu konu da hedefinizin sadece 5-10 kilo vermek olmamalıdır. Düzenli bir diyet ve egzersiz programına tabi kalmanız ve bu konu da mutlaka sabırlı olmanız gerekmektedir. Kilo vermek o kadar da kolay bir durum değildir bu neden ile bireylerin ilk olarak yapmaları gereken kendilerine bir hedef belirlemeleri gerekmektedir.

Diyet yapmaya başladığınız da bir çok insan gibi sizler de öğün atlayarak kilo vermeye çalışmayın bu düşeceğiniz bir tuzaktır. Öğün atladığınız da alacağınız kaloriyi almıyorsunuz ancak metabolizma yavaşladığı için ne yazık ki günlük vereceğiniz kalori miktarı da yavaşlamaktadır.

 

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )